POBJEDNICI DRUGOG PUTA K SUNCU 2010.

19. svibnja 2010.

1. POZNAVANJE ŽIVOTA BL. IVANA MERZA I NJEGOVA PUTU K SUNCU:

  1. mjesto: Marko Furjan, OŠ „Ljubljanica“, Zagreb

    Marko Furjan, OŠ "Ljubljanica"

    Marko Furjan, OŠ "Ljubljanica"

  2. mjesto: Magdalena Momčinović, OŠ „Ljubljanica“ Zagreb

    Magdalena Momčinović, OŠ "Ljubljanica"

    Magdalena Momčinović, OŠ "Ljubljanica"

  3. mjesto:

    Krešimir Borošak, OŠ „Voltino“, Zagreb

    Krešimir Borošak, OŠ „Voltino“, Zagreb

2. LITERARNI RADOVI

  1. mjesto: Petra Jambrović, OŠ „Ljubljanica“. Rad u prozi nosi naslov „Molitva bl. Ivana Merza“.
  2. mjesto dijele:
    a) Lucija Prah i Kristina Iličić, OŠ „Voltino“ Zagreb  za rad „Traženje istine i smisla života“;
    b) Ines Basuga, OŠ Komarevo za rad „Bl. Ivan Merz“
  3. mjesto dijele:
    a) Antonija Orač, OŠ „Luka“ Sesvete za pjesmu „Put k Suncu – život je put sreće“;
    b) Ilan Nestić, OŠ „Oton Iveković“ Zagreb za pjesmu  „Ivane…“

3. LIKOVNI RADOVI

  1. mjesto: Maja Sokač, OŠ Markuševac

    Maja Sokač, OŠ „Markuševac“ - pobjednica u kategoriji Likovni rad

    Maja Sokač, OŠ „Markuševac“ - pobjednica u kategoriji Likovni rad

  2. mjesto dijele:
    a) Marko Voljevec, OŠ „Medvedgrad“ Zagreb;

    2. mjesto - Marko Voljevec, OŠ "Medvedgrad"

    2. mjesto - Marko Voljevec, OŠ "Medvedgrad"

    b) Karla Domitrović, OŠ „Luka“, Sesvete

    2. mjesto - Karla Domitrović

    2. mjesto - Karla Domitrović, OŠ "Luka", Sesvete

  3. mjesto dijele:
    a) Mateja Bandić i Ivona Perković, OŠ Budaševo-Topolovec-Gušće;

    3.mjesto Mateja Bandić i Ivona Perković - OŠ  Budaševo-Topolovec-Gušće

    3.mjesto Mateja Bandić i Ivona Perković - OŠ Budaševo-Topolovec-Gušće

    b) skupina učenika nižih razreda Konrad Kiss, Patrik Juraj Valas, Helena Dabčev-Gostiša, Dorotea Meštrić, Lana Meštrić i Bruno Prostran, OŠ „Gundulić“ Zagreb

    skupina učenika nižih razreda Konrad Kiss, Patrik Juraj Valas, Helena Dabčev-Gostiša, Dorotea Meštrić, Lana Meštrić i Bruno Prostran, OŠ „Gundulić“ Zagreb

    3. mjesto Konrad Kiss, Patrik Juraj Valas, Helena Dabčev-Gostiša, Dorotea Meštrić, Lana Meštrić i Bruno Prostran - OŠ „Gundulić“ Zagreb

4. MULTIMEDIJALNA RAČUNALNA PREZENTACIJA

  1. mjesto: Antonijo Andrijević, Matija Blažević i Tomislav Peša, OŠ Oton Iveković –
    PUT K SUNCU-A.A.-M.B.-T.P..pptx
  2. mjesto: Ana Ištuk i Jelena Matošević, OŠ Grigor Vitez –
    pks-2010-prezentacija-2.mj._os_grigor_vitez.ppt
  3. mjesto dijele:
    a) Monika Keserović, Paola Okanović i Sandra Bubnjar, OŠ  Ivan Gundulić –
    PKS-2010-3.A.mj.Gundulic paola monika sandra.ppt

    b) Martina Andrijević, OŠ Komarevo –
    PKS2010-Prezentacija-3.B.mj.-Komarevo-M.Andrijevic.pptx
    ;

5. SPORTSKO NATJECANJE

Nogomet:

  1. mjesto OŠ Biograci, Hercegovina, BiH

    1. mjesto OŠ Biograci, Hercegovina, BiH

    Nogomet 1. mjesto OŠ Biograci, Hercegovina, BiH

  2. mjesto OŠ „Dr. Ivan Merz“, Zagreb

    Nogomet 2. mjesto OŠ "Dr. Ivan Merz", Zagreb

  3. mjesto OŠ „Medvegrad“, Zagreb

    3. mjesto OŠ „Medvegrad“, Zagreb

    Nogomet 3. mjesto OŠ „Medvegrad“, Zagreb

Košarka – Dječaci:

  1. mjesto: OŠ „Dr. Ivan Merz“, Zagreb

    košarka dečki 1 mjesto

    Košarka - dečki 1. mjesto OŠ "Dr. Ivan Merz", Zagreb

  2. mjesto OŠ „Luka“ Sesvete

    košarka dečki 2. mjesto

    Košarka - dečki 2. mjesto OŠ "Luka" Sesvete

  3. mjesto OŠ „Voltino“, Zagreb

    Košarka - dečki 3. mjesto OŠ „Voltino“, Zagreb

    Košarka - dečki 3. mjesto OŠ „Voltino“, Zagreb

Košarka – Djevojčice:

  1. mjesto: OŠ „Remete“ Zagreb
  2. mjesto: OŠ „Dr.Ivan Merz“ Zagreb

    Košarka - djevojcice 2. mjesto: OŠ „Dr.Ivan Merz“ Zagreb

    Košarka - djevojcice 2. mjesto: OŠ „Dr.Ivan Merz“ Zagreb